Agencja Reklamy Fux
O firmie

Agencja Reklamy FUX jest prężnie działającą firmą, świadczącą kompleksową obsługę i realizację kampanii reklamowych i innych zleceń dotyczących przekazu informacji w outdorze na terenie całego kraju. Dysponujemy rozbudowaną i różnorodną siecią własnych powierzchni reklamowych oraz zajmujemy się adaptowaniem lub tworzeniem nowych nośników reklamowych na potrzeby konkretnych Klientów.

 

Realizujemy kampanie:

    • celowe (np. produktowe),

    • krótkoterminowe (zlecone np. przez organizacje społeczne) o obniżonym koszcie,

    • długoterminowe (ekspozycje stałe).

Specjalizujemy się w planowaniu oraz zakupie mediów out of home. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór medium. Nasze konstrukcje wykonane są wyłącznie z materiałów najlepszego gatunku, co gwarantuje ich wysoką jakość i estetykę wykonania.

 

Współpracujemy z pracowniami graficznymi tworząc projekty w oparciu o najnowsze trendy. Gwarantujemy Państwu szybką i rzetelną komunikację oraz sprawną i solidną obsługę, dbając o reklamę na każdym etapie jej powstawania.

 

Oferujemy Państwu kompletną realizację projektów outdoorowych – od znalezienia lokalizacji, poprzez najem powierzchni, wybór nośnika i jego postawienie, do etapu powstania grafiki, wydruku i jej montażu oraz stałe jego monitorowanie podczas kampanii (dokumentacja zdjęciowa) i późniejszy demontaż.

 

Dzięki długoletniej współpracy z naszymi podwykonawcami z różnych dziedzin zapewniamy atrakcyjne ceny i krótkie terminy realizacji. A nasze reklamy out of home sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającym Klientom.

 

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam rozpoznać i zrozuzmieć potrzeby naszych Kontrahentów oferując usługi najwyższej jakości a o zaufaniu i skuteczności naszych działań świadczy długa lista renomowanych Klientów i liczne rekomandacje.

 

Sprawdź naszą ofertę, złóż zapytanie - a my stworzymy reklamę z myślą
o sukcesie i zysku TWOJEJ FIRMY!

 

Szczegółowe informacje na temat wyżej wymienionych produktów oraz usług znajdą Państwo w poszczególnych zakładkach serwisu: Wielki format, Ściany, Gilotyny, MSI, Słupy ogłoszeniowe.