Agencja Reklamy Fux
Oferta

W dziedzinie reklamy zewnętrznej jesteśmy niekwestionowanym liderem na rynku regionalnym. Posiadamy własną sieć ponad 600 nośników reklamowych zlokalizowanych głównie na terenie południowej Polski oraz liczne medium zlokalizowane w miejscach o dużym natężeniu ruchu, przy głównych arteriach komunikacyjnych, rondach, skrzyżowaniach, centrach handlowych i innych obiektach użyteczności publicznej na terenie Polski.

 

Wieloletnie doświadczenie i znajomość branży oraz wypracowane skuteczne metody realizacji projektów pozwalają na oferowanie efektywnych rozwiązań outdoorowych gwarantujących Klientom sukces marketingowy. Potwierdzeniem naszej owocnej współpracy jest zaufanie naszych Klientów i liczne rekomendacje.

 

Jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każde zlecenie na życzenie Klienta w oparciu o niewielki budżet. Dzięki precyzyjnej selekcji nośników, efekty kampanii są zawsze odpowiednio zoptymalizowane, czego skutkiem jest kampania reklamowa, zapewniająca biznesowe powodzenie naszych Klientów.

 

W naszej ofercie mamy bogaty wybór nośników poczynając od nośników wielkoformatowych, megaboardów przez billboardy, gilotyny i słupy ogłoszeniowe a kończąc na niestandardowych ambientowych organizacjach reklamy w przestrzeni miejskiej (MSI).

 

Proponujemy natępujace formy reklamy:

  • wielkoformatową reklamę na elewacjach budynków - ściany i murale,

  • reklamę kierunkową stałą i czasową - oferta o dużym potencjale spełniająca wymagania każdego klienta o szerokim spektrum możliwości "szytych" na miarę potrzeb Klienta. Skierowana zarówno do dużych firm, jak i jednoosobowych, rozpoczynających dopiero swoją działalność na rynku, gwarantująca niskie koszty ekspozycji w granicach kilkudziesięciu złotych za miesiąc,

  • reklamę dynamiczną (nośniki reklamy zmiennej) – threeformy,

  • reklamę średniej wielkości z możliwością ekspozycji na latarniach oraz w wersji wolnostojącej, np. gilotyny

  • reklamę w formie plakatów, eksponowanych na systemach słupów ogłoszeniowych w różnych formatach,

  • oraz indywidualne, niestandardowe formy reklamy zewnętrznej.

 

Wspólnie z nami buduj sukces swojej Firmy na naszych nośnikach!

KONCEPCJA

Gwarantujemy w pełni profesjonalną obsługę, której kluczowym celem jest wybór najlepszego nośnika w danych lokalizacjach. Na początku zaplanujemy odpowiedni dobór rodzaju medium, rozmiaru, proporcji obrazu, konstrukcji wsporczej oraz wariantu oświetlenia. Ma to decydujące znaczenie dla końcowej realizacji i efektywności przyjętych rozwiązań.

W zależności od kategorii drogi i ukształtowania terenu dobierania jest wielkość nośnika. System montażu oraz materiał wykorzystywany do druku uzależniony jest od częstotliwości zmian ekspozycji. Na tym etapie należy podjąć decyzję o zamiarze oświetlenia ekspozycji reklamowej.

MIEJSCE

Znajdziemy optymalne miejsce na reklamę, kierując się wytycznymi, układem dróg oraz istniejącą lub mającą powstać infrastrukturą. Możesz też zgłosić swoją propozycję lokalizacji, a my zajmiemy się wszystkim. Dotrzemy do właściciela terenu i wynegocjujemy najlepsze stawki.

Wytypowanie optymalnego miejsca pod reklamę to klucz do sukcesu! Proces ten wymaga wzięcia pod uwagę wielu czynników, między innymi usytuowania względem słońca, zagrożenia zasłonięciem przez zieleń, inne reklamy, bądź znaki drogowe. Tam, gdzie brakuje typowych powierzchni, zamontujemy odpowiednie bannery!

LEGALIZACJA

Sprawdzimy miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego lub wystąpimy o wydanie zgody na postawienie ustalonego rodzaju konstrukcji reklamowej. Pozyskamy również wszystkie potrzebne zgody na wykonanie prac budowlanych. Współpracujemy ze specjalistami z kilkunastoletnim doświadczeniem w dziedzinie prawa budowlanego. Tylko nośniki postawione zgodnie z obowiązujacym prawem gwarantują bezpieczeństwo inwestycji!

NOŚNIK

Przygotujemy dokumentację techniczną lub adoptujemy już posiadany projekt dla warunków występujących w wytypowanym miejscu pod reklamę na terenie kraju. Dobre i skuteczne rozwiązania nie muszą być drogie! Tablica billboardowa zbudowana z brytów blaszanych o odpowiedniej grubości, postawionych na dwóch nogach jest nośnikiem stałym i estetycznym. Możliwość wyklejenia folią gwarantującą trwałość lub papierem dająca możliwość częstych zmian ekspozycji zapewnia uniwersalność rozwiązania.

SERWIS

Zajmiemy się drukiem, montażem, demontażem oraz bieżącymi konserwacjami. Wydrukujemy i zamontujemy reklamę na medium zgodnym z nośnikiem reklamowym. Kilkunastoosobowy zespół montażystów gwarantuje szybką i profesjonalną obsługę każdego zlecenia. Świadczymy usługi w zakresie serwisu przez cały okres kampanii, dbając o eksponowaną powierzchnię reklamową!

 

Zapraszamy do szerszego zapoznania z naszą ofertą: